#REBELDE#AND#OTHERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

#REBELDE#AND#OTHERS

Dobrodosli na forum o Rebelde
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 *pArDoVa*

Ići dole 
+2
**dulce**
Admin-RBD#MIA
6 posters
AutorPoruka
Admin-RBD#MIA
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
Admin-RBD#MIA


Broj poruka : 66
Datum upisa : 24.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 24th 2007, 2:32 pm

E pa dragi moji!!!!Nijo mogao niko drugi zato sto sam ja juce bila na forumu sem *PaRdOvE* ovo da uradi!!!!Ja vise nisam admin i nisam banovana vec izbrisana sa foruma!!!!Usla sam preko Admin rbd#roberte i isla u lista clanova nema me !!!Imam dve mail adrese pa sam se ponovo regovala!!!!!!!!!*PaRdOvA* neces vise ni u ludilu biti admin da ti bude jasno....I tamo kada se regg i pisu ti pravila pise obavezno se regg na onaj www.rebelde.niceboard.com tako neto a rbd#roberta zna na koji forum mislimi pise na naslovnoj kao prijavljujte se za skolu by pardova i druga dva admina!!!!!!Rbd#roberta molim te vrati me na poziciju i skinula sam preko tebe pardovu sa admina to znas to je nasa zajednickja odluka i pre ovoga sta se desilo!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
**dulce**
~Moderator#foruma#RBD~
~Moderator#foruma#RBD~
**dulce**


Broj poruka : 62
Datum upisa : 02.09.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 24th 2007, 3:04 pm

E LJUDI VI NISTA CITAVI KOGA SVE POSTAVLJATE ZA ADMINE......DAJ NADJITE NEKOG KOME VERUJETE I KO NECE ISTA RADITI NA FORUMU.....OVO JE VVEC 1000 PUT DA SE NESTO DESAVA OVDE......AKO HOCETE IMATE MOJU POMOCI GOTOVO ....AKO NECETEE KAZITE ...!
Nazad na vrh Ići dole
*AdMiN*PaRdOvA*
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
*AdMiN*PaRdOvA*


Broj poruka : 73
Datum upisa : 03.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 24th 2007, 3:09 pm

nisam ja nista brisala nemoj da pricas
idi u generalno pa tamo na security i videces ima 3 strane
ja sam gledala i brisale su neka kaca i jelena valjda i jos neki.... ALI JA NISAM NI BILA KADA JE TO NEKO BRISAO ZATO NEMOJ DA ME OPTUZUJES ZA NESTO STO NISAM URADILA!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-RBD#MIA
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
Admin-RBD#MIA


Broj poruka : 66
Datum upisa : 24.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 24th 2007, 9:13 pm

Ne mislim da si brisala forum i niecud da se svadjam samo niko sem tebe i rbd roberte niuje bio admin u posldnje vreme a ja sam bila obrisana!!!i nema svadjanja vise
Nazad na vrh Ići dole
Admin-RBD#MIA
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
Admin-RBD#MIA


Broj poruka : 66
Datum upisa : 24.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 24th 2007, 9:19 pm

E mnogo se izvinjavam pardovoj!!!!!!!!!!!!!!Mislila sa da si ti mene izbrisala sa foruma!!!!!!!!!!!sorry!!!!!!!!!!!!!!!!!Isla sam u generalno i u security videla sam ko me je obrisao anny i dull!!!!!!!ne mogu da verujem a rbd#roberta je imala poverenja u nju.............
Nazad na vrh Ići dole
Roby
~Moderator#foruma#RBD~
~Moderator#foruma#RBD~
Roby


Broj poruka : 37
Datum upisa : 02.10.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 24th 2007, 11:20 pm

Što je to uradila???????????
Nazad na vrh Ići dole
Admin-RBD#MIA
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
Admin-RBD#MIA


Broj poruka : 66
Datum upisa : 24.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 24th 2007, 11:23 pm

anny i dul da!!!!!Isla sam u admin panel i pise da me je obrisala(samo da znate da tako nikako ne moze niko da me vrati na forum ako me deleteali ja imam 2 mail adrese pa sam se ponovo regg)23.11.2007. u 19.16!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
anny y dul

anny y dul


Broj poruka : 84
Datum upisa : 17.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 25th 2007, 12:30 am

NISAM JA!!!!dala sam sifru olji 92 koja je rekla da ce da doda nesto!!nisam ja!banujte me onda!!!nije me briga!!!sto bi vam pomagala da obnovite forum da sam htela nesto da izbrisem ili sl?osea nema logike!a i u tom slucaju isam glupa da skinem sebe sa admina!!!!!ali ok.....BANUJTE ME!!!samo vas to molim!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-RBD#MIA
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
Admin-RBD#MIA


Broj poruka : 66
Datum upisa : 24.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 25th 2007, 3:01 pm

Niko ne kaze da si sama sebe skinula sa admina ja sam a poise u admin panelu da si obrisala korisnika a ne banovala i izbrisai je gor draga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I bice ti zabranjen pm i avatar!!!!!!!na 25dana
Nazad na vrh Ići dole
Olja92




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 26th 2007, 2:02 pm

anny y dul nije nista kriva!!!
Ako vas vec interesuje ja sam to bila i nije namerno nego slucajno sad se javno izvinjavam,ako hocete banujte me ili bilo sta drugo ali da znate da nije bilo namerno!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-RBD#MIA
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
Admin-RBD#MIA


Broj poruka : 66
Datum upisa : 24.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 26th 2007, 7:22 pm

hahaha nije namerno kako moze neko slucajno da uradi takvu stvar i bas meni???????????????svejedno mislim da ste drugarice i da je tu nesto laz........ali ako jos malo posumnjam olja92 bice banovana a sa anny mi dul to cemo da vidimo
Nazad na vrh Ići dole
anny y dul

anny y dul


Broj poruka : 84
Datum upisa : 17.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 26th 2007, 9:53 pm

ma bre kako hocete!JA ZNAM DA NISAM!!!i bas me briga vise!nemam snage da se ubedjujem!nije me briga ni da me banujete!!!!samo daznate nema nikakve logike!!!ali nikakve!1. pomognem vam oko forum
2.navodno posto sam obrissala admin miu rbd ja skidam se be sa adminskog mesta
itd.....ali bas me briga!kako hocete!!!!BANUJTE ME!uinicete mi uslugu....
Nazad na vrh Ići dole
Admin-RBD#MIA
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
Admin-RBD#MIA


Broj poruka : 66
Datum upisa : 24.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 26th 2007, 10:06 pm

nio nije rekao da si sama sebe skinula!!!I da li simnormalna???Nisi smela olji da das sifru!!!!!???Pa da ja niam imala drugu mail adresu ja vise nikada u zivotu ne bi mogla da se vratim na forum.............
Nazad na vrh Ići dole
Olja92




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 26th 2007, 10:32 pm

Pa sta??????To bi bilo extra...............bas je cool kad izbrises gl.admina volela bi da vise ne mozes da dodjes!
Nazad na vrh Ići dole
anny y dul

anny y dul


Broj poruka : 84
Datum upisa : 17.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 26th 2007, 11:03 pm

Admin-RBD#MIA ::
nio nije rekao da si sama sebe skinula!!!I da li simnormalna???Nisi smela olji da das sifru!!!!!???Pa da ja niam imala drugu mail adresu ja vise nikada u zivotu ne bi mogla da se vratim na forum.............
pa ne nego hocu da vam dokazem da nisam jA!!kapirate?nisam ja!!!!a to da sam skinula sama sebe hocu da vam kazem da sam ja brisala sta god(a nisam) sigurno ne bih sebe skinula sa adminA!!!!kapiras?
a ti olja znaci najebaces!!!NAJEBACES!!!!kucko jedna!da dodas nesto?picka ti materina nenormalna!!!!!pa ne zelis da znas sta cu da ti radim ako te ikada sretnem!!!!znaci nezelis!!!VERUJ MI!nije prijatno!!!
izvinjavam se adminima na psovkama ali moram!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-RBD#MIA
~Admin#foruma#RBD~
~Admin#foruma#RBD~
Admin-RBD#MIA


Broj poruka : 66
Datum upisa : 24.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeNovembar 27th 2007, 8:51 pm

ok posto sam tebi zabranila pm i avatar sa d te vracam jer nisi ti!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
anny y dul

anny y dul


Broj poruka : 84
Datum upisa : 17.11.2007

*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitimeDecembar 1st 2007, 3:11 pm

e hvala bogu da ste ukapirali da nisam ja!a ovoj olji zelim da porucim nesto:
nezelis da znas sta ce ti se desiti ako te ikada sretnem1!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





*pArDoVa* Empty
PočaljiNaslov: Re: *pArDoVa*   *pArDoVa* Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
*pArDoVa*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
#REBELDE#AND#OTHERS :: ~**Welcome**~ :: ~Obavestenja~-
Skoči na: